KONDICIONIERI

Gaisa kondicioniera iegāde un uzstādīšana Latvijā ir kļuvusi plaši izplatīta tendence, jo arvien vairāk cilvēku saprot tā priekšrocības un ērtību. Kondicionieris ir ne tikai ērta ierīce gaisa dzesēšanai karstā laikā, bet arī lielisks risinājums, lai apsildītu telpas vēsākā laikā vai, kad rudenī centrālā apkure vēl nav pieslēgta.

Labs gaisa kondicionieris palīdzēs uzlabot gaisa kvalitāti jūsu mājoklī, birojā vai citās telpās. Ierīce filtrē gaisu un cirkulē to telpā, līdz ar to tiek nodrošināts tīrs un svaigs gaiss iekštelpās, kas pasargās no pelējuma rašanās, vīrusu un baktēriju nevēlamās klātbūtnes.

Gaisa kondicionieri energoefektīvi ražo siltumu, pat ja tie nav pielāgoti Ziemeļvalstu klimatam. Gadījumā, ja jums ir elektriskā apkure, gaisa kondicionieris siltuma ražošanas režīmā uzlabos mikroklimatu iekštelpās, kā arī ieekonomēs jūsu elektroenerģijas izmaksas.

Pie mums variet iegādāties gaisa kondicionierus no vadošajiem zīmoliem tirgū - Daikin, Midea, Hisense, Mitsubishi Electric, LG un citiem.

Efektīvākie risinājumi un izdevīgākie cenu piedāvājumi!

KONDICIONIERU SERVISS:

  • Veicam kondicionieru montāžu visā Latvijā.
  • Apkalpojam un montējam arī pie mums neiegādātus kondicionierus.
  • Nodrošinām servisu garantijas laikā un pēc tā.
 Katalogs         Pieteikt konsultāciju  Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.