GAISS-GAISS SILTUMSŪKNIS

Siltumsūknis ir gudrs ieguldījums ar īsu atmaksāšanās periodu. Pie mums par labām cenām varat iegādāties vadošo zīmolu siltumsūkņus gaiss-gaiss- Daikin, Midea, Hisense, Mitsubishi Electric, LG un citus. Ja neizdodas atrast vai nezināt kāds jums nepieciešams mēs palīdzēsim jums atrast jūsu vajadzībām atbilstošu gaiss-gaiss siltumsūkni

Jaunās paaudzes gaisa siltumsūknis optimālos apstākļos un ar pareizo jaudu var samazināt pašreizējās apkures izmaksas līdz pat 78%, kas sniegs ievērojamus finanšu ietaupījumus ilgtermiņā. Gaisa siltumsūkņi ir kļuvuši efektīvāki, nodrošinot patīkamu siltumu aukstajā ziemā, kad tas visvairāk nepieciešams. Karstā laikā gaisa siltumsūknis darbojas arī kā kondicionieris. Mūsdienu gaisa siltumsūkņi ir aprīkoti ar gaisa filtriem, kas uztur dzīves vidi brīvu no vīrusiem un baktērijām. Labs gaisa siltumsūknis sargā gan vidi, gan Jūsu naudu!

Pārdodam gaisa siltumsūkņus ar drošu garantiju. Apskatiet mūsu produktu klāstu un atrodiet savām vajadzībām piemērotāko gaisa siltumsūkni. Ja jums ir nepieciešams mūsu padoms, izvēloties sev gaisa siltumsūkni, mēs ar prieku palīdzēsim.                          

Katalogs       Pieteikt konsultāciju


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.