VENTILĀCIJA 

Veicam ventilācijas sistēmu ierīkošanu dažāda veida ēkām un telpām. Izstrādājam dažāda veida projektus ar piemērotākajiem un efektīvākajiem risinājumiem dažāda veida ēkām un telpām. Mēs nodrošinām pilnu pakalpojuma servisu- konsultācijas, objekta apsekošanu, montāžu, sistēmu servisu un apkopi, kā arī nodrošinām garantiju iekārtām.

Atkarībā no telpas izmēriem un specifikas, mēs izmantojam piemērotākās rekuperācijas ventilācijas iekārtas un instalācijas materiālus, lai nodrošinātu maksimālu kvalitāti.

SVAIGS GAISS

Cilvēki ikdienā iekštelpās pavada 70-90% no sava laika, līdz ar to svaiga gaisa piegāde ir jo īpaši nozīmīgs faktors labsajūtai un veselībai. Rekuperācijas sistēma nodrošina vienmērīgu gaisa apmaiņu telpās, izvadot piesārņojumu- CO2, aromātus, mitrumu, putekļu daļiņas, un piegādājot svaigu gaisu.

Pieplūdes gaiss tiek papildus filtrēts, lai attīrītu no esošajiem piemaisījumiem, kas var izraisīt nelabvēlīgu ieteikmi uz organismu - Alerģiskas reakcijas, acu kairinājumus, balss aizsmakumus, klepu, ādas probēmas, galvassāpes un vispārēju nogurumu.

NEMAINĪGS MIKROKLIMATS

Nenodrošinot telpās pietiekamu gaisa ventilāciju, tajās veidojas paaugstināts mitruma līmenis un kondensāts. Tas nelabvēlīgi ietekmē telpu stāvokli, jo var rasties nevēlamās pelējuma sēnītes un putekļu ērcītes, kas būtiski var ietekmēt cilvēka veselību, kā arī paaugstināta mitruma dēļ, telpās var rasties bojājumi konstrukcijās.

Ventilācija palīdz veidot un kontrolēt labvēlīgus apstākļus, nodrošinot nemainīgu temperatūru, piemērotu mitruma līmeni un kaitīgo baktēriju izvadīšanu.

  Pieteikt konsultāciju  


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.